Leesgroepen

Contactpersonen

Er zijn Spelingleesgroepen met 4 bijeenkomsten per jaar in onderstaande plaatsen. Bij voldoende belangstelling kunnen ook in andere plaatsen Spelingleesgroepen georganiseerd worden. Stuur bij belangstelling een e-mail naar: redactie@speling.nl.


Dordrecht

Peter Rovers 

rvrsmndv@wxs.nl


Maarn

Hetty Wouda

hettywouda@ziggo.nl


Rotterdam

Door Hezemans 

doorhezemans@gmail.com


Amersfoort

Huib Klamer

hkklamer@casema.nl


Enschede

Herre Roorda

hfroorda@hetnet.nl


Maastricht

Dick Knol

d.knol@hetnet.nl


Amsterdam

Joanne Kruijswijk Jansen

jhkj1@xs4all.nl


Haarlem

Krijn Kramer       

q.j.m.kramer@kpnplanet.nl


Nijmegen

Sanny Bruijns

s.bruijns@karmel.nl


Hengelo

Jo Nibbelke

nibbelkejw@planet.nl


Doorn

Margreet Morelissen & Guda Kraan 

margreetmorelissen@gmail.com

guda.verdonk@caiway.net


Oss

Maarten van der Sanden

maartenvandersanden@kpnmail.nl


Roosendaal

Marjeet Verbeek 

marjeet.verbeek@gmail.com